# אודות

אודות קפה לעסקים

קפה לעסקים היא אחת מן החברות המובילות בישראל הפועלות בתחום של אספקת פתרונות לקפה במגזר העסקי, ומספקת שנים רבות מוצרי קפה למגזר העסקי, אך גם לשוק הפרטי והמוסדי.

קצת על אודות קפה לעסקים

במשך שנים מספקת קפה לעסקים היצע רחב מגוון ועשיר של מכונות קפה ומכונות אספרסו מהחברות המובילות בעולם כולו. אנו גאים במקצועיות ובשירות שאנו מספקים לכל לקוחותינו כבר משלב ההתעניינות ביחד עם מכונות הקפה האיכותיות ביותר הקיימות בשוק לכל צורך.

יוצרים לכם חוויה מושלמת של קפה

כחברה מובילה בשוק הקפה של מדינת ישראל אנו פורסים לפניכם את ה"אני מאמין" של החברה: התפיסה שלנו היא כי קפה חייב להיות טוב, טרי, טעים ואיכותי. כבר מרגע הקמתה חרטה חברת קפה לעסקים על הדגל שהיא נושאת את חזונה להיות בקדמת החדשנות והטכנולוגיה בתחום של אספקת פתרונות לקפה, ולספק שירות יעיל, מכבד, ייחודי ואיכותי לכל לקוח עסקי, אך גם לכל לקוח פרטי ומוסדי. השירות שאנו מספקים ניתן תמיד לכל לקוחותינו תוך התאמה מלאה של פתרונות לכל צורך ובקשה אשר עולים מן הלקוחות. ההקפדה הגדולה בשירות שלנו נעשית על מנת להעניק לכל לקוחותינו ולכל סביבה בה הם נמצאים חוויה מושלמת של קפה בכל מקום. במשרד, בעסק, במוסד ובבית.

צעד אחד לפני כולם

קפה לעסקים שמה לה מטרה לספק לכם את המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר בתחום של אספקת פתרונות לקפה במגזר העסקי. אנו משקיעים לשם כך אינספור משאבים. כמו כן אנו מקפידים להיות בהתחדשות מתמדת ובהתעדכנות בכל פיתוח טכנולוגי, בכל מוצר חדש, ובכל החומרים החדשים בתחום של אספקת פתרונות לקפה.

השירות שלנו

קפה לעסקים חרטה על דגלה תפיסה של שירות מלא ומקיף, המבוסס על מערך של שירותים פנימיים. ברשותנו מוקד טלפוני, מערך ארצי של פריסת הפצה, מערך של טכנאות, שירותים מתקדמים למעבד, ועוד. כל אלה מסייעים ללקוחותינו החל משלב ההתעניינות בכל שאלה.

התאמת פתרונות אישיים- לא כדאי לחכות

קפה לעסקים פותחת בפניכם עולם חדשני שלם של אפשרויות על מנת ליצור לכם חוויה מושלמת של קפה על ידי מכונות ממגוון הסוגים והאפשרויות לכמויות שונות, בגדלים שונים, למתכונים שונים ולצרכים מגוונים. בוודאות תמצאו אצלנו את הפתרון שאתם כל כך מחפשים, ותצטערו שלא פניתם אתמול…   לעונג לנו לספק לכם את החוויה הזו. אם ריח של כוס קפה חם, עשיר, טעים ומלא ארומה מעלה רגש חיובי אצלכם- אנחנו מזמינים אתכם לחוויה מושלמת שהמוצרים שלנו יספקו עבורכם, ומחכים לכם שתצטרפו אלינו. הצטרפו לאלפי הרוכשים המרוצים שלנו!

צרו איתנו קשר

ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי.